09 жовтня 2019 відбулося засідання Комісії ДП “РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ” з опрацювання пропозицій та зауважень, які могли надійти у період проведення обговорення Проекту Інвестиційної програми на 2020 рік.

Згідно Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку системи розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу з метою проведення відкритого обговорення 24.09.2019 на офіційному веб-сайті підприємства www.meregi.com було розміщено Проект ІП 2020 ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

Повідомлення щодо початку відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми опубліковано у газеті “Урядовий кур’єр” 28.09.2019.

За період громадських обговорень Проекту Інвестиційної програми на 2020 рік ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з 24.09.2019 по 07.10.2019 пропозицій та зауважень не надходило.

 

Відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми на 2020 рік ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» відбулося та проведено на засадах гласності і відкритості.

Протокол розгляду результатів відкритих обговорень проекту Інвестиційної програми ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» на 2020 рік оприлюднений на офіційному веб-сайті ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» www.meregi.com 22 жовтня 2019.

 

 

 

 

Інші новини

30 Кві

Дорогі колеги. У цей прекрасний день Світлої Пасхи Христової нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Нехай душа ваша буде тріумфувати і радіти, бо Бог любить вас. Христос воскрес! Миру вам, любові і надії в цей радісний день!

30 Кві

Від усього колективу ДП РЕМ хочемо привітати з призначенням Германа Валерійовича Галущенко на цю відповідальну посаду та побажати невичерпних сил, натхнення, наполегливості та плідної роботи разом із новою командою. Ми переконані, що Ваші прогресивні погляди та професійний досвід допоможуть досягти вагомих результатів, які позитивно вплинуть як на країну в цілому, так і на кожного її […]

30 Кві

Шановний Вітренко Юрій Юрійовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду – голови Нафтогазу. Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту. Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а […]