Закупівлі

Служба матеріально-технічного забезпечення, конкурсних процедур і клірингу ( до 2016 року – відділ маркетингу та закупівель) засновано у 2003 році, як структурний підрозділ державного підприємства «Регіональні електричні мережі» який займається забезпеченням підприємства будь-якими матеріально-технічними засобами, роботами та послугами для підтримки безперебійної роботи організації. З першого дня створення відділом були взяті за основу справедливі принципи закупівель, а саме:

  • максимальна економія та ефективність
  • добросовісна конкуренція серед Учасників
  • відкритість та прозорість на всіх стадіях державних закупівель
  • недискримінація Учасників
  • об’єктивна та неупереджена оцінка конкурсних пропозицій
  • запобігання проявам корупції
  • вільний доступ, відкритість та доступність інформації з питань закупівель

Підрозділ координує роботу служб забезпечення усіх філій підприємства та підрозділів, які ініціюють закупівлю (технічних, господарчих служб тощо) з метою стандартизації та постійного покращення ефективності проведення закупівель. Одним з найважливіших напрямків співпраці є координація з фахівцями антикорупційного напрямку для забезпечення максимальної відкритості закупівель.
В усі роки існування служба завжди проявляла себе ефективною та злагодженою командою професіоналів, що на найвищому рівні здійснюють закупівлі та плідно співпрацюють з уповноваженими органами України у сфері державних закупівель та іншими установами для підвищення ефективності праці.
З введенням 01.04.2016 в дію Закону України «Про публічні закупівлі» служба однією з найперших в галузі електроенергетики запровадила використання системи Прозорро для здійснення всіх процедур.
Загалом за роки існування підприємства відділ завжди знаходився на провідних ролях у структурі організації та був каталізатором багатьох змін, що були направлені виключно на покращення ефективності роботи підприємства та давали відчутний результат у вигляді економії коштів та покращенню економічної діяльності.
За роки діяльності у системі публічних закупівель Прозорро загальна сума економії склала більше 1,5 млн. грн.
Наразі служба продовжує впроваджувати інновації, що мають на меті ще більше прискорити, спростити та покращити процедури закупівель