Напередодні дня захисту дітей у ДП «Регіональні електричні мережі» відбулося підведення підсумків та нагородження учасників конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

На підприємстві цей конкурс проводився вже вп’яте та відбувався в два етапи. На першому – визначались роботи-переможці серед філій та апарату управління. Найбільш запекла боротьба точилась традиційно у Донецькій філії. Двадцять п’ять малюнків, серед яких треба було визначити найкращих. Загалом на конкурс було подано сорок вісім робіт і тільки переможці у кожній віковій категорії потрапляли у другий тур.

І хоч у фінал потрапили дванадцять робіт, але визначення переможців від цього не ставало легшим. Адже кожен малюнок був неповторним. Прийоми виконання робіт відзначались креативністю, використовувались різні техніки та іноді відчувалась справжня командна робота.

Усі малюнки об’єднувала спільна ідея – необхідність дотримуватися правил безпеки на виробництві. «Безпека праці наших батьків – наше майбутнє!», «Хороша праця – безпечна праця», «Безпека понад усе!» – це тільки деякі з назв робіт, які показують, що наші діти вже розуміють важливість безпечної роботи на виробництві.

Ми дуже вдячні усім, хто долучився до участі в конкурсі та вітаємо переможців:

Вікова група до 10 років

1 місце Колодіста Вероніка – Донецька філія;

2 місце Кривошлик Дар’я – Луганська філія;

3 місце Лопаревич Анастасія – Волинська філія;

4 місце Голуб Нікіта – Львівська філія;

5 місце Андрушко Владислава – апарат управління.

Вікова група від 11 до 14років

1 місце Загородько Вероніка – Луганська філія;

2 місце Грушко Діана – Донецька філія;

3 місце Ващук Дмитро – апарат управління;

4 місце Лопаревич Іван – Волинська філія.

Вікова група від 15 до 18 років

1 місце Устименко Софія – Донецька філія;

2 місце Чувалдіна Марія – апарат управління;

3 місце Ніколаєнко Катерина – Луганська філія.

 

ВОПтаПБ

Інші новини

22 Чер

Повідомлення щодо відключення споживачів

Відповідно до підпункту 8 пункту 6.2 договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, пункту 7.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою  НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312, пункту 11.5.2 Кодексу системи розподілу, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року № 310, філіями ДП «Регіональні електричні мережі» буде припинено розподіл електричної енергії. У зв’язку з заборгованістю за послугу […]

22 Чер

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» ЗНОВУ ВИМУШЕНО ЗНЕСТРУМЛЮЄ БОРЖНИКІВ

Чергове обмеження електропостачання заплановане 23 червня для шести вугледобувних підприємств через заборгованість за послугу розподілу електроенергії та відсутність договорів про її постачання. До переліку боржників потрапили: ДП «Мирноградвугілля», АТ «Лисичанськвугілля», ДП «Первомайськвугілля», ДП «ВК «Краснолиманська», ДП «Торецьквугілля», «ДП «Селидіввугілля». За попередніми даними, станом на 1 червня 2021 р. загальна заборгованість державних вугільних підприємств перед ДП […]

22 Чер

Реєстр Постачальників ДП Регіональні Електричні Мережі

Реєстр постачальників ДП РЕМ станом на 22.06.2021