ЛЬВІВ

Запобігання корупції
Львівська філія у своїй діяльності керується Антикорупційною програмою ДП “Регіональні електричні мережі”, у якій обумовленні комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, запобігання та протидії корупції.

Закупівлі

Закупівлі проводяться згідно чинного законодавства України, а саме відповідно до закону “Про публічні закупівлі”, що передбачає прозорість та конкурентність на всіх етапах закупівель товарів та послуг.

Інвестиції

Звітність

Львівською філією надаються усі необхідні звіти у відділи статистики та ДФС, а також у Інспекції Держенергонагляду та у інші контролюючі державні установи.

Тарифи:

  • Для населення – 0,75коп.(без ПДВ) за перші 100кВт. 1,40 грн. за наступні
  • Для організацій(2 клас надійності) – 1,54512 коп. за 1 кВт*год

Керівний склад:

  • Директор – Гаврилів Борис Іванович
  • Головний інженер – Приступа Олег Васильович

Ліцензії

Ліцензія на постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Технічна Інформація 

План-графік виведення в ремонт обладнання  на 2021 рік.

Величина кофіцієнта завантаження трансформаторних підстанцій основної мережі напругою 35-110 (154) кВ

Інформація про ЛЕП

Інформація щодо трансформаторних підстанцій

 

Історія

Створена 17 вересня 2003 року з наказом ДП ” Укренерговугілля” № 44 від 17.09.2003 як відокремлений структурний підрозділ підприємства(з серпня 2007 року ВАТ ” Укренерговугілля “). Всього станом на 31.01 2008 кількість працюючих у Львівській філії складім-14 чоловік.
Розташування Львівської філії ВАТ “Укренерговугілля” обумовлене місцезнаходженням вугільних підприємств Львівщини . Не дивлячись на незначний кількісний склад працівників, по мережах Львівської філії було передано за 2007 рік понад 16о млн. кВт електроенергії при практично повній відсутності аварійності (одна подія без відключення споживача).

Структура Львівської філії