Від усього колективу ДП РЕМ хочемо привітати з призначенням Германа Валерійовича Галущенко на цю відповідальну посаду та побажати невичерпних сил, натхнення, наполегливості та плідної роботи разом із новою командою. Ми переконані, що Ваші прогресивні погляди та професійний досвід допоможуть досягти вагомих результатів, які позитивно вплинуть як на країну в цілому, так і на кожного її громадянина. Бажаємо новому міністру великих здобутків.

Інші новини

30 Кві

Дорогі колеги. У цей прекрасний день Світлої Пасхи Христової нехай свято подарує вам справжнє щастя і умиротворення. Нехай душа ваша буде тріумфувати і радіти, бо Бог любить вас. Христос воскрес! Миру вам, любові і надії в цей радісний день!

30 Кві

Шановний Вітренко Юрій Юрійовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду – голови Нафтогазу. Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту. Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а […]

28 Кві

Реєстр Постачальників ДП Регіональні Електричні Мережі

Реєстр постачальників ДП РЕМ станом на 28.04.2021