Бендик Володимир Миколайович

Заступник генерального директора - заступник виконавчого директора по збуту

Народився 21 червня 1951 року у місті Рогатин, Івано-Франківської області. Освіта вища. Протягом 1968 — 1974 рр. навчався у Львівському ордені Леніна політехнічному інституті, де здобув освіту за спеціальністю «Інженер-електрик». Трудову діяльність розпочав  у Львівському відділенні інституту «Енергомережпроект», обіймаючи посаду інженера сектору релейного захисту і автоматики. Має досвід роботи в Угорській Народній Республіці, де протягом 1979 — 1982 років працював старшим інженером-держповірювачем у лабораторії вимірювальної техніки військово-повітряних сил. Повернувшись на батьківщину, займав посади старшого інженера виробничо-технічного відділу, заступника начальника відділу енергоінспекції, начальника виробничо-технічного відділу Енергонагляду ВЕО «Львівенерго».
  • У період 1987 — 2000 років працював головним інженером Львівської парфумерно-косметичної фабрики
  • З 2000 р. — консультант з питань маркетингу ринку газу у ТОВ «Енерготрансінвест»
  • З 2002 р. — директор Київського представництва корпорації «МАСТ-ІПРА», генеральний директор ТОВ НТП «САРТ»
  • Роботу у  Державному підприємстві «Укренерговугілля», що було реорганізовано в ДП «Регіональні електричні мережі», розпочав з 2003 року
Одружений. Має сина і доньку. За багаторічну сумлінну працю нагороджений нагрудними знаками: «Відмінник енергетики» та «Почесний енергетик України».